digital mediate

Jízda moderním designem

about

Pro našeho klienta Drinkassistancebrno.cz jsme vytvořili kompletní grafické zpracování, tak aby plně podporovalo jeho moderní drive a zároveň důvěryhodnost. Vizuál je výsledkem spolupráce celého týmu a zejména kreativity našeho designera. S minimem barev, tvarů i času vytvořil simple animace, které mluví jasně samy za sebe.

výzva

Cílem bylo podtrhnout silné stránky celého projektu. Vytvořit synergii barev a tvarů, které baví svou jednoduchostí i hravostí, smyslem pro detail a hot energií. Tak aby značka byla na první pohled jasně rozpoznatelná, zapamatovatelná a odlišovala se od konkurence.

barevnost
#ffffff
#161616
#ffd042

barevnost

Od začátku jsme se chtěli vyhnout červené barvě, která ve spojení s grafickým prvkem přeškrtnutí symbolizuje nebezpečí, zákaz či výstrahu. Tento prvek ve svém logu využívá několik brněnských konkurentů, u jednoho z nich nechybí ani miniatura přeškrtnutého panáčka. Náš grafik to okomentoval jako „jezdící policejní učebnice“. A to jsme nechtěli.

Naším cílem bylo propojit barvy tak, aby celou značku podporovaly a ona mohla přirozeně vzbuzovat důvěru a jistotu.

A tak vznikla kombinace moderní černošedé, bílé a žluté propojená s jemnými neagresivními tvary písma.

logotyp

Důležitým krokem bylo zjednodušení názvu.
Logo „DRINK“ původně figurovalo i samostatně, bylo však pouhou součástí celku. Nyní tvoří skvěle zapamatovatelný základ brandu v moderním vizuálu, který na konci hravě doplňuje barevná tečka.

Logo tak dokáže fungovat zcela samostatně a přirozeně odděluje „drink“ od „assistance“. Na první pohled působí dokonale čistě a srozumitelně, díky čemuž skvěle zapadá do grafiky na sociálních sítích, proto už není třeba cokoliv vysvětlovat.

polepy

Tato verze je perfektně připravená pro originální velké polepy aut. Logo maximálně těží z jednoduchého a dobře zapamatovatelného názvu i vizuálu.

Naopak spojení symbolu s dlouhým názvem si vždy žádá menší polepy. Těch si ale buď nevšimnete, nebo je okamžitě zapomenete. Proto jsme vsadili na minimalismus, který zaujme, nezahltí a snadno se vtiskne do paměti.

webová stránka

Svěží a naprosto jednoduchá stránka, kde neztratíte ani vteřinu navíc. Vytvořená pro každého, kdo si rád dá víc než jeden drink a potřebuje bez starostí odvézt i se svým vozem. Telefonní číslo na asistenci máte okamžitě a do 30 minut se vezete. Grafika stránky je zkrátka stejně simple jako celá služba. Maximálně funkční a bez dlouhého vysvětlování. Minimalistická a přitom všeříkající. Stačí jen ty správné barvy, slova, design a jízda může začít!